Pleksi Yazı

Pleksi Yazı

Pleksi yazı işlemleriyle dilediğiniz herhangi bir ürüne uygulanabilmektedir. Lazer ışınları ile sağlanan ve reklamcılık sektöründe önemli bir yer edinen bu işlem, kısa sürede Türkiye’de yakaladığı başarısını bir kademe öne çıkartmayı başardı. Yazı işlemleri, sizler için alternatif barındıran bir şekilde tasarlanmakta ve uygulanmaktadır. Buna istinaden;

 

  • Sizlerin seçeceği font ile hazırlanmaktadır.
  • Sizlerin belirleyeceği boyutlar ile yerleştirme / konumlandırma işlemleri yapılır.
  • Ekstra yazılar için Bold, İtalic gibi seçenekler sunulabilir.
  • Yazılar taleplere göre 3 boyutlu olarak tasarlanabilmektedir.

 

Ve buna benzer birçok işlemin yapıldığı Megatasarim.com ailesi, tam olarak sizlere ‘ihtiyaca yönelik’ çalışma zemini hazırlamaktan geri kalmıyor. Tek tıkla sipariş ortamları yaratmak ve bu alanda öne çıkan ürünleri satın alabilmek adına Pleksi yazı konusunda seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Kategorilerde birçok alternatif ürün barındıran firmamız, sizlerin seçeceği veya özel olarak talep ettiği ürünler üzerine Pleksi çalışmaları yapar; bu sayede beklenen sonucu almanıza da katkı sunar.

Pleksi yazı ile birinci sınıf kalitede ki ürünleri kullanabilirsiniz!

 

Pleksi yazılar, Dünya çapında yakalamış olduğu başarı oranı ile ismini çok daha ileri seviyelere taşımıştır. Bu sayede kurumsal firmanızın marka değerini öne çıkartabilmek ve aynı zamanda kişisel hediyelik ürünlerin tasarlanabilmesi konusunda dikkat çeken bu ürün, özellikle reklamcılık sektöründe yakalamış olduğu başarı oranı ile artık pek çok sektör / ürün üzerinden değerlendirilebiliyor.

 

Bu tip bir işleme tabii tutulmak ve Türkiye’de markalaşan bir firmanın güvencesi altında olabilmek adına Pleksi yazı ürünlerimize göz atabilirsiniz. Kategoride yer alan pek çok alternatif ürün, sizlerin ideal sonuçlar almanıza olanak tanımakta ve en kısa sürede tercih edilebilen bir ürünün tasarlanmasına imkan tanımaktadır. Bu alanda önemini çok daha ileri seviyelere taşıyan ürün tipi, font konusunda da ucu açık seçenekler sunarak; sizlerin tam anlamıyla ihtiyaçlarına hitap etmeyi hedeflemektedir. Yakalanan bu başarı oranı ile binlerce bireysel ve kurumsal müşterilerin dikkatini çeken ürün tipi, birinci sınıf malzeme kalitesiyle, tarafımızca işleme alınır ve hazırlanarak, en kısa sürede sizlere ulaştırılmasına olanak tanır.