Kurumsal

image2

Kurumsal

Mega Tanıtım, 2010 yılından buyana reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. Birinci sınıf ürün kalitesiyle yapılan Pleksi çalışmaları, kişilerin en ideal sonuçları almasına fırsat tanımaktadır. Birçok alternatif ürün üzerine yapılan kesim kazıma çalışmaları, çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerin sağlanabilmesi konusunda değer taşımaktadır. Bununla beraber yüzlerce bireysel ve kurumsal müşteri ağına ulaşmış olan firmamız;

 

  • Pleksi stand imalatı
  • Pleksi büküm ve şekil verme işlemleri
  • Folyo kesim işlemleri
  • Pleksi levha satışı
  • Pleksi, Ahşap, Karton, Deri, Pvc, Forex(Dekota) vb. malzemelerin Lazer kesim kazıma işlemleri
  • Ayna, ahşap gibi ürünler üzerine özel çalışmalar yapılmaktadır.
  • Gümüş, gold, füme, mavi, pembe, kırmızı ayna Pleksi ve çeşitli bir çok renk stoklarımızda mevcut dur.

 

Alanında donanımlı olan ekibimiz, tam anlamıyla sizler tarafından oluşan tasarımların öne çıkabilmesi için dijital ortamda çizimler yapmakta, onayınıza istinaden Pleksi atölyemizde üretilmektedir. Bu sayede dijital ortamda yapılan çalışmaların işlemeleri gerçekleşir ve birinci sınıf malzeme kalitesiyle oluşan ürünler anında tedarik edilebilir.

 

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından önemsenen ve değer gören ürün tipleri, Türkiye genelinde de markasını ve önemini hep bir kademe öne çıkartmaktadır. Pleksi çalışmaları, bu standartlar dahilinde kişilerin ortak tercihi olmuştur. Bir çok renk ve kalınlıkda Pleksiyi stoklarında barındıran ve ileri teknoloji Lazer kesim ve kazıma işlemleriyle Pleksi çalışmalarını sonuçlandıran Mega Tanıtım Reklam Hizmetlerinin sunmuş olduğu hizmetlerinde sınıf atlamaya ve %100 memnuniyet esaslı çalışmaya devam etmektedir.

 

Firmamız var olan hizmet politikalarını öne çıkartabilmek, aynı zamanda dilediğiniz ürün üzerinde kişisel çalışmalarınızın sağlanabileceği bir ortam zemini oluşturmaktayız. Ürünlerinizi birinci sınıf kalite ile üreten ve daha sonrasında sizlere ulaştıran firmamız, alternatifi bol seçenekler sunarak en ideal üretimin öne çıkmasına imkan tanımaktadır. Üst düzey bir ürünle beraber iç mekan dekorasyonlarınızı ve standlarınızı çok daha köklü bir hale dönüştürün.